АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

Антицелюлітний масаж допомагає впоратися з явищами целюліту (структурною зміною підшкірно-жирової клітковини в області живота, сідниць, стегон) у жінок. Адже це не тільки косметична й психологічна проблема, але й можливе погіршення здоров’я (наприклад – розвиток варикозного розширення вен). Сутність цього масажу в посиленні кровообігу й обмінних процесів у підшкірно-жировій тканині.
Це масаж, при проведенні якого Вам не вдасться розслабитись та заснути, адже часто під час процедури виникають болісні відчуття, які залежать від ступеню целюліту та загальної тренованості Вашого тіла. Ви зможете відчути креатуру після даного масажу, що призведе до більш болісних відчуттів на наступному сеансі. У декого навіть з’являються синці, проте, повірте, результат цього вартий. Ви відчуєте ефект відразу після першого сеансу, вам буде здаватись, що ваш одяг став просторішим.
Звичайний курс містить 15 сеансів щодня або через день. Масаж виконується локально, у проблемних зонах. У важких випадках, коли целюлітом уражений весь організм, зони при масажі чергуються. В деяких випадках, мануальні методики при лікуванні целюліта болісні – це пов’язано з підвищеною чутливістю тканин пацієнта. При проведенні антицелюлітного масажу фахівець використовує спеціальні креми й гелі, що підсилюють ефект від процедури.

БАНОЧНИЙ МАСАЖ

Під впливом банкового масажу поліпшуються периферична циркуляція крові, лімфи, міжтканинної рідини. Усуваються явища застою, посилюються обмін речовин і шкірне дихання в масажованій ділянці тіла. Шкіра стає пружною, підвищується її опірність до температурних і механічних факторів, поліпшується скорочувальна функція м’язів, підвищується її тонус, еластичність. При дії вакуум-терапії відбувається виділення екстракту сальних і потових залоз. До його складу входять, крім солей, сеча, ацетон, жовчні кислоти, які в певних концентраціях токсичні для організму. Це дає можливість порівнювати метод банкового масажу з ефектом лазні.
Показання до застосування:
Баночний масаж – дуже дієвий лікувальний засіб від таких захворювань:

– Хвороби органів дихання (пневмонія, бронхіт, астма тощо); 
– Серцево-судинні захворювання (гіпертонія, стенокардія та ін) 
– Неврологічні захворювання (невралгії, неврити та ін); 
– Ожиріння і целюліт; 
– Больові симптоми, м’язові спазми; 
– Втома, безсоння. 
Висока ефективність банкового масажу дозволяє застосовувати його при найрізноманітніших захворюваннях. Перш за все, звичайно, бронхо-легеневі захворювання. Крім того, банки рекомендовано використовувати при лікуванні порушень кровообігу, проблемах у системі травлення. Захворювання сечовивідних органів, нервової системи та опорно-рухового апарату – все це теж показання до банкового масажу. Гарні показники спостерігаються при лікуванні головного болю, безсоння, підвищеної нервозності, і звичайно ж, ефективне лікування целюліту, оскільки вакуум руйнує патологічні підшкірні освіти.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Ціль корекції лімфовідтоку полягає в усуванні застою в тканинах й органах, що сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів обміну, які, осідаючи в лімфовузлах, знижують їхню детоксикаційну й лімфоцитопоетичну функцію (вироблення лімфоцитів).
Активація лімфовідтоку сприяє нормалізації функцій лімфатичної системи, які полягають в:
-забезпеченні постійності складу й обсягу міжтканинної рідини;
-зв’язку між міжтканинною рідиною, лімфоїдними утвореннями (лімфатичні судини й вузли) і кров’ю;
-усмоктуванні й перенесенню продуктів розщеплення їжі з кишечника у вени;
-усмоктуванні рідин із серозних порожнин (суглоби);
-бар’єрної функції (знезаражування бактерій, що попадають в організм, і інших мікроорганізмів);
-лімфоцитопоетичної функції (вироблення 1/4 лімфоцитів, що надходять у кровоносне й лімфатичне русло);
-імунні функції (сукупність всіх скупчень лімфоїдних клітин і всіх лімфоїдних органів – вилочкової залози, кісткового мозку, лімфатичних вузлів, пеєрових бляшок тонкого кишечнику, селезінки становить єдиний орган імунітету, що охороняє організм від генетично чужорідної інформації).
У зв’язку з цим, лімфодренажний масаж можна використати як самостійний, так і допоміжний метод при лікуванні різних захворювань внутрішніх органів (активізація й розвантаження судин і вузлів, що збирають лімфу від органа, забезпечення нормалізації функцій цього органа, зняття запальних процесів, що протікають у ньому, відновлення рухливості, усуненню спайок). Зокрема, при бронхолегеневій патології, захворюванні шлунково-кишкового тракту, гінекологічних й урологічних захворюваннях.